Vägglampor funkis

Vägglampor funkis
Vägglampor funkis
Vägglampor funkis
Vägglampor funkis
Vägglampor funkis
Vägglampor funkis

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄGGLAMPOR, 1-par, 1930-tal, funkis, opalglas, metall, 30x6,5 cm

Klippta, smärre slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

703646

2019-11-18