Bo von Zweigbergk olja
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Sydländsk landskap, monogramsignerad och daterad NZ 26, olja, duk på pannå, 32x40 cm
Påskrift a tergo: "Slätten vid Gagnes Sur/Mer, Sydfrankrike"
Kuntoraportti
703647
Päivämäärä:
2019-11-23