Bo von Zweigbergk olja

Bo von Zweigbergk olja
Bo von Zweigbergk olja
Bo von Zweigbergk olja
Bo von Zweigbergk olja

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): Sydländsk landskap, monogramsignerad och daterad NZ 26, olja, duk på pannå, 32x40 cm

Påskrift a tergo: "Slätten vid Gagnes Sur/Mer, Sydfrankrike"

Kuntoraportti

703647

Päivämäärä:

2019-11-23