Smycken 18 k guld
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SMYCKEN, 18 k guld, bl.a. ringar, 4 st, armband, diverse örhängen, dekor av turkoser, ametister, pärlor samt syntetiska stenar, totalvikt ca 25,4 g
Bruksslitage, diverse smycken med smärre skador
703655
2019-11-18