Gnistskydd mässing

Gnistskydd mässing
Gnistskydd mässing
Gnistskydd mässing
Gnistskydd mässing
Gnistskydd mässing
Gnistskydd mässing
Gnistskydd mässing
Gnistskydd mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GNISTSKYDD, 1800-tal, mässing, genombruten kant, tassfötter, längd ca 60 cm
PROVENIENS: Stopalo

Bucklor

703667

2019-11-24