Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, senempire, 1800-tal, mahognyfanér, invändigt filtklätt, höjd ca 76, 89x43,5 cm, spelmarker medföljer

Mindre fanérskador och repor

703670

2019-11-18