Skåp med sekretär

Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär
Skåp med sekretär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP med sekretär, 2 delat, 1800-tal, svartmålat med kinesiserande dekor, beslag i mässing, höjd 202, 112x50 cm

Skador och slitage

703673

2019-11-18