Carl Milles relief i terracotta

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MILLES (1875-1955), relief, terracotta, stämpelsignerad C Milles, numrerad 66/200, ca 41 x 27 cm

Mindre slitage, fläckar

703677

2019-11-18