Figurin Gustafsberg

Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg
Figurin Gustafsberg

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAFSBERG, figurin, parian, undertill daterad 1908, höjd ca 31,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

Lagning (finger)

703678

2019-11-24