Gudmundur Erró

Gudmundur Erró
Gudmundur Erró

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUDMUNDUR ERRÓ, litografi, "Majesty", signerad, daterad 1993, numrerad 52/285, bildmått 49x37 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

703683

2019-11-23