Gustav Wilhelm Palm marinmotiv

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

GUSTAV WILHELM PALM (1810-1890): Marint motiv,
signerad GWP, olja på pannå, ca 13x21 cm

703691

2019-11-19