Brickor England

Brickor England
Brickor England
Brickor England
Brickor England
Brickor England
Brickor England

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKOR, 3 st, pläter, England, 1900-talgenombruten kant, längd 46-63 cm
PROVENIENS: Stopalo

Slitage

703698

2019-11-24