Tord Björklund vilstol

Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol
Tord Björklund vilstol

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, ´´Skye" vilstol, 1980-tal, IKEA, metall benställning, klädsel av brunt skinn, sitthöjd ca 32 cm, längd ca 158 cm

Bruksslitage, delvis infärgad

703699

2019-11-18