Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
TORD BJÖRKLUND, ´´Skye" vilstol, 1980-tal, IKEA, metall benställning, klädsel av brunt skinn, sitthöjd ca 32 cm, längd ca 158 cm
Bruksslitage, delvis infärgad
703699
2019-11-18