Vaser Strömbergshyttan
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VASER, 6 st, Strömbergshyttan, flerfärgat glas, underfongsteknik, signerade Strömberg resp. Strömbergshyttan samt olika nummer, höjd 14-27 cm
Kuntoraportti
En med mindre fotringsnagg
703702
Päivämäärä:
2019-11-23