Öhman Stockholm fickur silver
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖHMAN, Stockholm, fickur, 1800-talets första del, silver, spindelgång, minerlaglas, diam ca 61 mm, nyckel för uppdrag saknas
Urtavla med emaljskada. Boett med mindre bucklor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
703707
2019-12-15