Öhman Stockholm fickur silver

Öhman Stockholm fickur silver
Öhman Stockholm fickur silver
Öhman Stockholm fickur silver
Öhman Stockholm fickur silver
Öhman Stockholm fickur silver
Öhman Stockholm fickur silver
Öhman Stockholm fickur silver
Öhman Stockholm fickur silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖHMAN, Stockholm, fickur, 1800-talets första del, silver, spindelgång, minerlaglas, diam ca 61 mm, nyckel för uppdrag saknas

Urtavla med emaljskada. Boett med mindre bucklor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

703707

2019-12-15