Jonas Åberg Norrköping fickur
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JONAS ÅBERG, Norrköping, fickur, 1800-talets första del, manuellt urverk, spindelgång, silver, mineralglas, verk nr. 73, diam ca 58 mm
Bruksslitage. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
703709
2019-12-15