Jacob Kock Stockholm fickur 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JACOB KOCK, Stockholm, fickur, 1800-tal, spindelgång, silver, mineralglas, serie nr. 8815/2159, diam ca 61 mm, nyckel för uppdrag saknas
Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
703713
2019-12-15