Jacob Kock Stockholm fickur 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

JACOB KOCK, Stockholm, fickur, 1800-tal, spindelgång, silver, mineralglas, serie nr. 8815/2159, diam ca 61 mm, nyckel för uppdrag saknas

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

703713

2019-12-15