Sängar

Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar
Sängar

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNGAR, 1 par, jugend, omkring 1900, mahogny, delvis med intarsiadekor, höjd ca 156, bäddmått ca 90x195 cm

Se även auktionsnummer 696830

PROVENIENS: Stopalo

Ytskador, lagningar

703716

2019-11-23