Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Vy över Slussen, Stockholm, färglitografi, inramad triptyk, signerad M. Huss Wallin, numrerad 39/435, bildyta ca 70x140 cm
703724
2019-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här