Mona Hus Wallin litografi Slussenvyn

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Vy över Slussen, Stockholm, färglitografi, inramad triptyk, signerad M. Huss Wallin, numrerad 39/435, bildyta ca 70x140 cm

703724

2019-11-19