Martin Bissiere

Martin Bissiere
Martin Bissiere
Martin Bissiere
Martin Bissiere
Martin Bissiere
Martin Bissiere

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARTIN BISSIERE, (född 1962): "Sans titre III", signerad, olja på duk, 100x81 cm

UTSTÄLLD: Galleri Danielson, Borgholm 1989

703733

2019-11-23