Skål 1800-tal

Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, 1800-tal, omvikt kant, höjd ca 12, diameter 34 cm
PROVENIENS: Stopalo

703737

2019-11-24