Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HEMI "Klot lll", bordslampor 1 par, taklampa, 1960/70-tal, höjd 24 resp 22 cm, bordslamporna etikettmärkta
Bruksslitage, smärre repor
703739
2019-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här