Hemi Klot lll bordslampor taklampa

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

HEMI "Klot lll", bordslampor 1 par, taklampa, 1960/70-tal, höjd 24 resp 22 cm, bordslamporna etikettmärkta

Bruksslitage, smärre repor

703739

2019-11-18