Brosch 18 k guld

Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BROSCH, 18 k guld, 1800-talets andra hälft, hängande kläppar, graverad dekor, stämplar saknas, längd 5,5 cm, vikt ca 18,6 g

Bucklor, dekorelement samt några kedjor med hängande kläppar saknas, säkerhetsögla vid lås ej ursprunglig och ej i guld

703740

2019-11-23