Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL MALMSTEN, ljusstakar, 3 par, Liljeholmen, svarvat trä, svärtade, etikettmärkning, höjd ca 16-21 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador o slitage
703743
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här