Ljusstakar Malmsten

Ljusstakar Malmsten
Ljusstakar Malmsten
Ljusstakar Malmsten
Ljusstakar Malmsten
Ljusstakar Malmsten
Ljusstakar Malmsten

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL MALMSTEN, ljusstakar, 3 par, Liljeholmen, svarvat trä, svärtade, etikettmärkning, höjd ca 16-21 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador o slitage

703743

2019-11-24