Pierre-Auguste Renoir porträtt

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PIERRE AUGUSTE RENOIR (Frankrike, 1841-1919): efter, "Coco", porträtt av sonen, brons, signerad, gjutarmärkt, numrerad 20/34, monterad på stensockel, höjd ca 26, total höjd 41 cm

703748

2019-11-19