Spegel samt konsolbord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL samt KONSOLBORD, förgylld och bronserad, konsolbord omkring 1800-talets slut, spegel senare, 1900-talets första hälft, Louis XV -stil, dekor av akantus, blommor, musselformationer, konsolbord med senare stenskiva upptill, höjd ca 114+83 cm, bredd ca 74 cm.
Skador, dekorbortfall, bronserad.
703755
2019-11-23