Spegel samt konsolbord

Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL samt KONSOLBORD, förgylld och bronserad, konsolbord omkring 1800-talets slut, spegel senare, 1900-talets första hälft, Louis XV -stil, dekor av akantus, blommor, musselformationer, konsolbord med senare stenskiva upptill, höjd ca 114+83 cm, bredd ca 74 cm.

Skador, dekorbortfall, bronserad.

703755

2019-11-23