Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ARTHUR SJÖGREN (1874-1951): Jagande fauner, signerad och daterad CAS .96, akvarell på papper, bildyta ca 33x25 cm
Zustandsbeschreibung
703770
2019-11-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner