Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
CUCA VACA, María del Refugio Vaca, "La diva de los gatos", 1996, signerad och daterad, blandteknik på pannå, 100 x 70 cm.
Proveniens: Edsvikens Konsthall.
Zustandsbeschreibung
703777
2019-11-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner