Skåp gotisk stil

Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil
Skåp gotisk stil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, ek, troligen England, 1800-tal, gotisk stil, skuren dekor, krön med genombruten dekorlist, två lådor samt fällbar klaff, inrett med speglar (skadade) samt belysning, benställning med svarvade framben, höjd ca 191, 94x54 cm, nyckel saknas

Senare benställning, slitage, spegelglas invändigt med skador, nyckel saknas, SAV garanterar ej funktionen på belysningen

703792

2019-11-23