Miniatyrmöbler broscher allmoge
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRMÖBLER, 10 dlr, filigranarbete, troligen underhaltigt silver, i form av toilettebord med spegel, soffa, pelarbord, fotpall, stolar i olika modeller
BROSCHER, 5 st., HÄNGE, i form av kors, ARMBAND, 2 st., ÖRHÄNGEN, 1 par, filigran, delvis silver
PROVENIENS: Stopalo
Miniatyrmöbler och smycken med skador
703798
2019-11-24