Miniatyrmöbler broscher allmoge

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRMÖBLER, 10 dlr, filigranarbete, troligen underhaltigt silver, i form av toilettebord med spegel, soffa, pelarbord, fotpall, stolar i olika modeller
BROSCHER, 5 st., HÄNGE, i form av kors, ARMBAND, 2 st., ÖRHÄNGEN, 1 par, filigran, delvis silver
PROVENIENS: Stopalo

Miniatyrmöbler och smycken med skador

703798

2019-11-24