Byrå rokokostil
2019-11-22
703814
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, klädd i ormimitation, 1900-talets andra hälft, rokokostil, två lådor, beslag i metall, höjd ca 83, 130x52 cm
Slitage