Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
PIEDESTAL, Kina, sent 1900-tal, skuren dekor, bemålade, höjd ca 48 cm, största bredd 44 cm
Ingår i temaauktionen "Samlarhem"
Något lös i fogarna, partiell flagad färg, slitage
703820
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här