Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PIEDESTAL, Kina, sent 1900-tal, skuren dekor, bemålade, höjd ca 48 cm, största bredd 44 cm

Ingår i temaauktionen "Samlarhem"

Något lös i fogarna, partiell flagad färg, slitage

703820

2019-11-26