Karmstolar 1 par 1700-tal

Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska, 1700-tal, skuren dekor, förgyllda, sitthöjd 42 cm

Slitage, renoverade och kompleterade med förstärkningar, ytskador

703823

2019-11-19