Klaus Wettergren skrivbord
Klubbat för:
6 600 SEK
6 000 SEK
KLAUS WETTERGREN, skrivbord, Q Productions, art decostil, formgivet 1986, fanérat med masurbjörk, hurts med tre lådor, draghandtag i stål, höjd 70, 195x80 cm
Slitage och skador, vänster ben med bortfall
703825
2019-11-19