Klaus Wettergren skrivbord

Klaus Wettergren skrivbord
Klaus Wettergren skrivbord
Klaus Wettergren skrivbord
Klaus Wettergren skrivbord
Klaus Wettergren skrivbord
Klaus Wettergren skrivbord
Klaus Wettergren skrivbord
Klaus Wettergren skrivbord

Klubbat för:

6 600 SEK

6 000 SEK

KLAUS WETTERGREN, skrivbord, Q Productions, art decostil, formgivet 1986, fanérat med masurbjörk, hurts med tre lådor, draghandtag i stål, höjd 70, 195x80 cm

Slitage och skador, vänster ben med bortfall

703825

2019-11-19