Dick Beer oljemålning

Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

DICK BEER (1893-1938): Sydländskt motiv, signerad och daterad Dick Beer 1914, olja på duk, 46x54 cm

703827

2019-11-19