Kolonner 1 par

Kolonner 1 par
Kolonner 1 par
Kolonner 1 par
Kolonner 1 par
Kolonner 1 par
Kolonner 1 par
Kolonner 1 par
Kolonner 1 par

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KOLONNER, 1 par, omkring 1900, vitmålade, med joniska kapitäl, skuren dekor, höjd ca 305 cm

Slitage och smärre skador, lösa delar

703830

2019-11-19