Samlarskåp
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMLARSKÅP, Kina, 1900-talets andra hälft, stomme i trä, lackarbete, med miniatyrmålningar, bronsknoppar i form av fjärilar, höjd ca 39 samt 31x16 cm
Ingår i temaauktionen "Samlarhem"
Bruks och åldersrelaterat slitage
703834
2019-11-26