Samlarskåp

Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp
Samlarskåp

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMLARSKÅP, Kina, 1900-talets andra hälft, stomme i trä, lackarbete, med miniatyrmålningar, bronsknoppar i form av fjärilar, höjd ca 39 samt 31x16 cm

Ingår i temaauktionen "Samlarhem"

Bruks och åldersrelaterat slitage

703834

2019-11-26