Figurin Royal Dux

Figurin Royal Dux
Figurin Royal Dux
Figurin Royal Dux
Figurin Royal Dux
Figurin Royal Dux
Figurin Royal Dux
Figurin Royal Dux
Figurin Royal Dux
Figurin Royal Dux
Figurin Royal Dux
Figurin Royal Dux
Figurin Royal Dux

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROYAL DUX, figurin, porslin, 1938-45, föreställande dansande kvinna, möjligen signerad Schaff, undertill märkt Royal Dux Deutschland Import samt inpressad märkning 215/II P, höjd ca 27 cm
PROVENIENS: Stopalo

703837

2019-11-24