Figurin Royal Dux
Klubbat för:
8 200 SEK
1 000 SEK
ROYAL DUX, figurin, porslin, 1938-45, föreställande dansande kvinna, möjligen signerad Schaff, undertill märkt Royal Dux Deutschland Import samt inpressad märkning 215/II P, höjd ca 27 cm
PROVENIENS: Stopalo
703837
2019-11-24