Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
ELDHUNDAR, 1 par, 1800-talets slut, smide och mässing, dekor av lejon, höjd ca 44, längd 47 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, skador
703839
2019-11-24