Gallerskålar porslin

Gallerskålar porslin
Gallerskålar porslin
Gallerskålar porslin
Gallerskålar porslin
Gallerskålar porslin
Gallerskålar porslin
Gallerskålar porslin
Gallerskålar porslin
Gallerskålar porslin
Gallerskålar porslin

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GALLERSKÅLAR, 1 par, porslin, 1800-talets andra hälft, på fot, vitglaserade, höjd ca 20, diameter 22 cm
PROVENIENS: Stopalo

703842

2019-11-24