Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GOLVLAMPA med bord, 1930/40-tal, alm, textilskärm, höjd 160 cm

Kuntoraportti

Bordsskiva lös, saknar fästa före skärm, slitage

703846

Päivämäärä:

2019-11-19