Golvlampa
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GOLVLAMPA med bord, 1930/40-tal, alm, textilskärm, höjd 160 cm
Kuntoraportti
Bordsskiva lös, saknar fästa före skärm, slitage
703846
Päivämäärä:
2019-11-19