Kosack gips

Kosack gips
Kosack gips
Kosack gips
Kosack gips
Kosack gips
Kosack gips
Kosack gips
Kosack gips
Kosack gips
Kosack gips
Kosack gips
Kosack gips

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kosack, otydligt signerad och daterad 1909, bronserad gips, höjd ca 60 cm
PROVENIENS: Stopalo

Sprickor, smärre skador

703847

2019-11-24