Hackstock brons

Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons
Hackstock brons

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL HACKSTOCK (1855-1919): Harpist, signerad K Hackstock, brons, sockel i sten, höjd ca 34 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg, skadade strängar

703848

2019-11-24