Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄRMEKAROTT, DUBBELKAROTT, 2 dlr., pläter, England, 1800-talets andra hälft, höjd ca 17-20, längd 31-37 cm
PROVENIENS: Stopalo
Lockknopp/hänklar sitter löst, slitage, repor
703849
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här